Společnost Dolby představila novou inovaci Dolby Atmos pro televizory TC

Společnost DolbyLaboratories, lídr v oblasti pohlcující zábavy,představila svou nejnovější inovaci v oblasti pohlcujícího zvuku – DolbyAtmosFlexConnect. Společnost TCL, přední světová značka televizorů, jako první implementuje DolbyAtmosFlexConnect do své řady televizorů pro rok 2024.

DolbyAtmosFlexConnect je nová funkce, která hladce spojuje zvukový systém televizoru s doplňkovými bezdrátovými reproduktory, a zprostředkuje tak rozsáhlejší a pohlcující zvukový zážitek v DolbyAtmos. DolbyAtmosFlexConnect inteligentně optimalizuje zvuk pro libovolné uspořádání místnosti a nastavení reproduktorů, čímž promění každé místo v domácnosti v to nejlepší pro poslech. Společnost TCL rovněž uvede na trh řadu doplňkových bezdrátových reproduktorů určených k doplnění své nadcházející řady televizorů s technologií DolbyAtmosFlexConnect.

„Spotřebitelé by neměli stěhovat svůj nábytek, aby si mohli vychutnat lepší zvuk, ale zvuk by se měl přizpůsobit jim,“ řekl John Couling, senior viceprezident společnosti DolbyLaboratories pro zábavu. „DolbyAtmosFlexConnect je zcela nová kategorie zážitků, která spotřebitelům nabízí svobodu a flexibilitu, aby si mohli vybrat, jak chtějí svá zařízení uspořádat, a přitom si stále užívat skvělý pohlcující zážitek DolbyAtmos.“

„Jsme velmi hrdí na to, že jsme díky našemu nejnovějšímu partnerství se společností Dolby udělali významný krok vpřed v oblasti budoucnosti pohlcujícího zvuku. Poskytování skvělých zážitků našim zákazníkům je v popředí naší činnosti,“ řekl FrédéricLangin, obchodní ředitel TCL Europe. „S technologií DolbyAtmosFlexConnect mohou uživatelé dosáhnout na neuvěřitelně pohlcující zvuk bez ohledu na to, jak uspořádají svá audio zařízení. Nemůžeme se dočkat, až světu představíme tento nový zvukový zážitek šitý na míru s naší nadcházející řadou televizorů a doplňkových bezdrátových reproduktorů.“

Spotřebitelé chtějí ze svého zvukového systému dostat co nejlepší zvuk, ale některé místnosti jsou příliš malé nebo velké na to, aby bylo možné umístit reproduktory na jejich optimální pozici, zatímco jiné mají jedinečné uspořádání, které omezuje umístění zařízení, například umístění elektrických zásuvek nebo uspořádání nábytku. Ne všichni spotřebitelé chtějí vyměnit estetický vzhled za zvukový výkon. A pokud nejsou zvukové systémy správně kalibrovány, předpokládají, že reproduktory jsou nastaveny na referenčních místech.

Systém DolbyAtmosFlexConnectpřináší svobodu umístit jeden nebo více bezdrátových reproduktorů kamkoli v místnosti, aniž byste se museli starat o to, zda jsou umístěny ideálně. Řešení je také snadno přizpůsobitelné při přidání dalších typů zařízení, což umožní společnosti TCL a dalším výrobcům inovovat způsob, jakým spojují různé kombinace zařízení a formáty, aby vyhověli potřebám svých zákazníků.

Po kalibraci systém zkombinuje jednotlivá doplňková zařízení s reproduktory televizoru, aby se dosáhlo nejlepšího zvukovéhopřednesu pro zážitek ze zvuku DolbyAtmos na míru daného prostoru. Díky systému DolbyAtmosFlexConnect budou posluchači hlouběji vtaženi do své oblíbené zábavy a plně se ponoří do zvuku díky jednoduchosti zvukového systému televizoru a doplňujících reproduktorů.

Mezi výhody systému DolbyAtmosFlexConnect patří:

  • Vylepšení pohlcujícího zážitku z DolbyAtmos: DolbyAtmos posouvá zábavu na vyšší úroveň a pohlcuje diváky úžasným, vícerozměrným zvukem. S technologií DolbyAtmosFlexConnectzískají spotřebitelé novou možnost přidat ke svému televizoru s podporou DolbyAtmos doplňkové bezdrátové reproduktory a povýšit tak zvukový výkon svého systému o další krok.
  • Neuvěřitelný zvuk s libovolným umístěním reproduktorů – Získejte možnost umístit reproduktory kamkoli, kde je to vhodné, a co nejlépe využít rozměry místnosti, umístění elektrických zásuvek a uspořádání nábytku podle potřeby, aniž by byla ohrožena kvalita zvuku.
  • Jednoduché nastavení – Nastavení je jednoduché a rychlé a nevyžaduje žádné další vybavení ani kabely. Akustické mapování Dolby využívá mikrofony v televizoru k lokalizaci každého bezdrátového reproduktoru v místnosti a automaticky kalibruje systém tak, aby byl zajištěn optimální zvukový výkon.
  • Dynamické vyvažování zvuku – Zvuk se inteligentně šíří z reproduktorů televizoru do jednotlivých bezdrátových reproduktorů a dynamicky optimalizuje zvukový signál na základě možností a umístění všech dostupných reproduktorů. Díky tomu lze zvukový obraz upravit tak, aby si posluchači mohli vždy vychutnat nejlepší výkon ve své třídě.
Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share