Rollei ActionCam 525 – WIFI a 4K

Objevte mimořádnou flexibilitu a míru svobody s akční kamerou Rollei ActionCam 525. Při nahrávání adrenalinových videí ve 4K rozlišení a pořizování fotografií vás neomezují žádné limity.

Kamera Rollei ActionCam 525 je vybavena pokročilým obrazovým senzorem GC460 a podporuje nahrávání videí v ultra jemném 4K rozlišení při 25 fps, respektive ve Full HD kvalitě při 60 snímcích za vteřinu. Díky tomu získáte ostré záznamy svých sportovních a outdoorových aktivit plynule nebo naopak v působivém zpomalení ve slow-motion režimu.

Nahrávání ve 4K i Full HD kvalitě
160° úhly záběru
Integrovaná Wi-Fi do vzdálenosti až 10 m
Inovované dálkové ovládání
Nahrávání TIME LAPSE a systém nabíjení kamery

Nikdy nekončící akce

Nejnovější generace akčních kamer doznala celé řady vylepšení. Model Rollei ActionCam 525 disponuje integrovanou funkcí loop, speciálně navrženým dálkovým ovladačem a systémem nabíjení baterie. Ke kameře Rollei ActionCam 525 lze dokoupit externí nabíječku baterií s dvojicí akumulátorů. Vždy tak máte v záloze dostatek energie pro dlouhodobé nahrávání, aniž byste ztráceli čas nabíjením baterky přímo v kameře. Stačí jenom vyměnit a jedete dál.

Kontrolujte kameru v každé situaci a bezdrátově. Díky dálkovému ovladači máte každou vteřinu akce pod dohledem, a to až do vzdálenosti 10 metrů. Nechybí ani integrovaný Wi-Fi modul pro další bezdrátové funkce. Takřka neomezené možnosti získáte díky bohaté výbavě. Pusťte se do jakéhokoli dobrodružství a mějte po svém boku spolehlivého parťáka Rollei ActionCam 525, který zachytí horské túry, náročné závody nebo život pod vodní hladinou.

Obsah balení

Rollei Actioncam 525
Podvodní ochranný kryt s výměnným zadním panelem (1× pro potápění, 1× ochrana proti stříkající vodě)
2× lithium-iontová baterie
Rámový držák
1× Safety Pad zakřivený s nálepkou 3M
1× Safety Pad plochá s nálepkou 3M
1× 2komponentový šroub
1× základní držák
1× 2pinový adaptér
Dálkové ovládání
Kabel USB a manuál

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 2 990 Kč včetně DPH (listopad 2017).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share