Průmyslový SSD disk Transcend SSD450K s 3D TLC čipy

Firma Transcend rozšiřuje nabídku průmyslových SSD disků o SSD450K založeném na čipech 3D NAND TLC. 2,5pálcový disk SSD450K využívá rozhraní Serial ATA 6 Gb/s. Použitá technologie prostorového uspořádání paměťových buněk 3D NAND TLC umožnila zvýšit kapacitu při zachování výkonu, který známe z řešení založených na MLC. Maximální rychlost čtení dat činí 550 MB/s, a zápisu 520 MB/s.
U disku SSD450K byla uplatněna řešení, umožňující optimalizovat využití disku a chránit je před vnějšími vlivy. Jedná se třeba o IPS (Intelligent Power Shield), díky němuž speciální kondenzátory zajišťují energii pro přenos dat z vyrovnávací paměti DDR3 DRAM do pamětí NAND flash v případě náhlého výpadku napájení.

Transcend SSD Scope
Speciální aplikace Transcend SSD Scope Pro nabízí možnost sledování stavu opotřebení disku a jeho provozu čtením parametrů S.M.A.R.T., kontrolování aktuálních rychlostí čtení a zápisu, vynucení aktivace funkce TRIM. Provozní parametry lze také sledovat dálkově.
Software umožňuje také jednoduché klonování dosavadního systémového disku, bezpečné mazání dat a snadnou aktualizaci firmwaru.

Záruka a cena
Doporučené ceny disků Transcend SSD450K v provedení
64GB – TS64GSSD450K 1469,- s DPH
128GB – TS128GSSD450K 2465,- s DPH
256GB – TS256GSSD450K 4209,- s DPH

Na zboží se vztahuje tříletá záruka výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share