Powerbanku PV-PB20I se skrytou kamerou Full HD a WiFi modulem

Powerbanka PV-PB20I značky LawMate je multifunkční zařízení, jehož hlavní funkce je důmyslně skryta. Integrovaný objektiv mikrokamery s průměrem pouhé 2 mm, prostor pro paměťové médium (microSD karta) i WiFi modul to vše je zabudováno v těle powerbanky. Kapacita vestavěného akumulátoru 6800 mA zajistí navíc bezproblémové dobíjení připojeného mobilního zařízení neboumožní až 6,5 hodin nepřetržité práce. Na český trh je toto zařízení dodáváno prostřednictvím internetového obchoduSpyShop24.

Powerbanka se skrytou kamerou PV-PB20I dokáže generovat detailní záznam v rozlišení Full HD (1085p) a uložit jej naexterní paměť (karta microSD o kapacitě až 128 GB), případně jej díky vestavěnému WiFi modulu streamovat v reálném čase na vzdálené síťové zařízení, jako je například mobilní telefon. 

„Špiónská powerbanka se díky malým rozměrům a dobrému maskování hodí k diskrétnímu nahrávání okolí nebo domu, kanceláře či jakýchkoli jiných prostor,“vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává:„Objektiv mikrokamery je pečlivě integrovaný do zařízení tak, že nebudí žádnou pozornost.“

Ovládací funkce včetně nastavení, zabezpečení heslem, nastavení nahrávání a rozlišení záznamu umožňuje dedikovaná mobilní aplikace (pro iOS i Android), která je zdarma ke stažení. Pomocí aplikace je možné také sledovat živý náhled a vzdáleně prohlížet zaznamenaný materiál. Důležitou funkcí je automatický start záznamu při detekci pohybu v zorném poli kamery (citlivost automatického startu lze nastavit ve třech úrovních) a předvolba doby záznamu na jednu, dvě nebo tři minuty. Úroveň rozlišení záznamu lze vybrat mezi FullHD 1080p, 720p nebo WVGA. Na spodní straně zařízení jsou navíc dvě diody, které signalizují správné nastavení mikrokamery, informují o stavu baterie a připojení k síti WiFi. Mezi další funkce patří i přepisování starší nahrávky novějším materiálem v případě nepřetržitého záznamu a zaplnění paměťové karty.

Cena a dostupnost:

Powerbanka se skrytou kamerou PV-PB20Ije dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu spyhop24.cz za cenu 6 495 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share