Obraz z nedostupného prostoru jednoduše přes WiFi na mobil, notebook nebo tablet

Inspekční kamera (boroskop) Coantec M3-P představuje absolutní špičku ve své kategorii. Je určena pro zkoumání obtížně přístupných míst a je vybavena jako jedna z prvních na trhu i nočním viděním. Tato profesionální inspekční kamera je určena především pro složky záchranného integrovaného systému, speciální jednotky a silové složky. Obraz je možné přenášet přes WiFi připojení až na čtyři zařízení současně.

Sonda kamery s vysoce odolnou safírovou čočkou má průměr šest milimetrů a je umístěna na pohyblivém kloubu, který umožňuje pohyb v rozsahu 360° při maximálním ohybu 150°. Sonda je zakončena výkonným LED reflektorem pro osvětlení zkoumaného prostoru. Ovládá se pomocí mini joysticku. Samotný kabel sondy je vyroben ze čtyřvrstvého vysoce odolného materiálu.

Přenášený obraz se zobrazuje na 3,5″ HD TFT displeji a dále se přenáší prostřednictvím vestavěného WiFi modulu současně až na čtyři připojená vzdálená zařízení, jako jsou mobilní telefony, notebooky nebo tablety. Obraz lze zvětšit až dvakrát, uložený záznam pak až čtyřikrát. Záznam (fotografie i video) se ukládá na paměťovou kartu s kapacitou do 8 GB. Coantec M3-P je jedna z prvních inspekčních kamer na trhu, která je vybavena i funkcí nočního vidění, a umožňuje tak skryté sledování skrz malé otvory i v noci.

„Inspekční kamery, nazývané také boroskopy, umožňují nahlédnout do skrytých a obtížně dostupných míst. Široké uplatnění najdou nejen například v automobilovém průmyslu a opravárenství, ale jsou často používány i silovými složkami nebo hasiči a záchranáři,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „ V nabídce obchodu Spyshop24 najdete na dvě desítky inspekčních kamer pro široké spektrum použití. Od té nejjednodušší, USB EN-07 pro připojení k mobilnímu telefonu, až po profesionální Coantec M3-P s nočním viděním a WiFi přenosem obrazu.“

Inspekční kamera Coantec M3-P se vyznačuje vysokou odolností. Sonda splňuje normy IP57 (odolnost proti stříkající vodě a prachu) a displej normy IP55 pro venkovní použití (lze používat i při krátkodobých slabých atmosférických srážkách). Je napájena z akumulátoru a v provozu na jedno nabití vydrží více než čtyři hodiny.

Cena a dostupnost:
Inspekční kamera Coantec M3-P je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz. Cena na vyžádání u prodejce.

Technická specifikace kamery
Noční vidění: ano
Inspekční kabel: elastický, průměr 6 mm, délka 1,5 m
Formát souborů: jpeg, avi
Displej: 3,5″ LCD 640 × 480
Zorný úhel: práce se světelným zdrojem 120°, práce s nočním viděním 90°
Pohyblivý kloub: rozsah 360°, zorný úhel max. 150°
Reflektor: 7 úrovní
Zvětšení: statické (obraz) 4×, digitální (živě) 2×
Přenos WiFi: frekvence 2,4 GHz, rychlost přenosu 54 Hz, citlivost 65 dBm
Počet připojení: 4
Voděodolnost: IP57
Vzdálená správa: ano
Zápis dat: paměťové karty až 8 GB
Doba práce: až 4,5 h
Napájení akumulátor: 3200 mAh
Pracovní teplota: od -10 °C do 50 °C
Teplota skladování: od -20 °C do 60 °C
Přípustná vlhkost: do 90 %
Doba nabíjení: až 4 h
Hmotnost: 0,45 kg

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share