Nový SSD disk Western Digital WD Blue SN550 NVMe

Nastupující generace diskůWD Blue® SN550 NVMe™ SSDje schopna dosáhnout až 4krát vyšších rychlostí ve srovnání s SSD disky SATA. Nová rychlost pro výkon počítačů PC s rychlou odezvou dosahuje hodnot až 2400 MB/s**

Vylepšená konstrukce chlazení umožní zajistit stabilní výkon během náročných úkolů

SAN JOSE, Kalifornie–(10. prosinec, 2019)– Společnost Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC)je díky novému disku WD Blue SN550 NVMe SSD schopná zajistit až čtyřikrát vyšší rychlost oproti diskům SSD SATA. Nejnovější člen oceňované produktové řady WD Blue společně s technologií NVMe, která se zaměřuje na výkon, je postaven na míru tvůrcům digitálního obsahu a uživatelům PC, kteří chtějístartovat počítač rychleji a pracovat s vyšším výkonem.

Plná podpora všech nároků na nová úložiště

Prostředí s vysokým nárokem na výkon úložišť, jako jsou zpracování videa v rozlišení4K/8K, rozsáhlé soubory nebo aplikace náročné na zpracování dat, vyžadují spolehlivost, odolnost, rychlost a kapacitu. Přesně to, co může poskytnout rozhraní NVMe. Podle zprávy Forward Insights bude rozhraní NVMeve vice než 75 % úložišť vyrobených a dodaných v segmentu PC do roku 2021[1]. Nový disk WD Blue SN550 NVMe SSD staví na garantované spolehlivosti produktového portfolia Western Digital NVMe a je vytvořen proto, aby splnil výše uvedené požadavky a přeměnil slabá místa ve zpracování dat na produktivitu plnou kreativity.

“Pokud postavíme NVMe do čela našeho přístupu k novým diskům, můžeme významně zvýšit rychlost celého systému. To se projeví v kratším čase, který strávíme čekáním na data, takže tvůrci kreativního obsahu mohou pracovat snadněji a bez problémů a zvýšit tak své výstupy a tedy i zisk,” říká Eric Spanneut, viceprezident a generální manažer společnosti  Western Digital pro zákaznické oddělení.

“SSD disk WD Blue SN550 je velkou možností pro zákazníky, kteří hledají produkty napříč portfoliem s rozhraním NVMe. Pro všechny systémové integrátory to znamená, že Western Digital nabízí nyní ucelené portfolio NVMe a SATA SSD disků, včetně disků HDD. To jim poskytuje obrovskou flexibilitu při sestavování systémů podle odlišným požadavků koncových zákazníků.”

Vysoký výkon interní rychlosti pro větší objem práce a vyšší rychlost

Nový disk WD Blue SN550 NVMe SSD může být použit při běžné nebo kreativní práci, hraní počítačových her nebo při zpracování velkého balíku dat a bude dosahovat čtyřikrát vyšší rychlost oproti nejrychlejším SATA diskům Western Digital. Se zvýšenou interní rychlostí to poskytuje lepší celkový pracovní výkon při multitaskingu a náročných aplikacích uživatelům, kteří chtějí rychlý systém s rychlou odezvou pro zvládnutí náročných pracovních zatížení. Navíc vylepšená konstrukce chlazení zajistí rychlou odezvou systému a stabilní výkon během náročných úkolů.

WD Blue SN550 NVMe SSD

Dostupný v kapacitách od 250 GB do 1TB* ve formátu M.2 2280

Více než 4krát vyšší rychlosti načítání (až 2 400 MB/s**) ve srovnání s našimi SATA SSD disky

5letá omezená záruka

Disky WD Blue SN550 NVMeSSD jsou dostupné v síti vybraných prodejců a také na WD store.

Vedle diskůWD Blue SN550 NVMe SSD zahrnuje portfolio produktů Western Digital s rozhraním NVMetake oceňované disky WD Black® SN750 NVMe SSD, které nabízejí volitelně i chlazení pro jedinečný výkon při hraní počítačových her.


[1]SSD Insights Q419” report # FI-NFL-SSD-Q419, Listopad 2019

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share