Nový sledovací systém s podporou cloudu DropBox

Společnost KGUARD přichází na český a slovenský trh s novým setem sledovacího systému KGUARD Aurora. Tento set je novým přírůstkem mezi sledovacími systémy vhodnými jak pro dům, tak i firmu.

kguard
Cílem společnosti KGUARD je zpřístupnit sledovací systémy všem uživatelům, kteří jej potřebují a s využitím nejnovějších technologií a přitom instalaci zjednodušit na uživatelskou úroveň aby si jej mohl nainstalovat každý. Díky tomu uživatelům šetří čas a zbavuje je dlouhodobého nastavování a dalších nákladů spojených s instalací od třetích firem.

Díky unikátnímu řešení a aplikaci Kview je možné celý set nastavit za méně než 3 minuty ve 3 snadných krocích. 1. Stáhnout aplikaci Kview QR 2. Přečíst QR kód umístěný na rekordéru a 3. Je již možné v aplikaci sledovat přenos z kamer na chytrém telefonu nebo tabletu. V případě, že uživatel nevlastní chytrý telefon ani tablet, je možné sledovat přenos i přes webové stránky http://www.mykguard.com.

Navíc nová KGUARD Aurora série obsahuje kameru 800TVL, která umožňuje sledování a automatické zaostření na pohybující se objekt. Kamera rozpozná pohybující se objekt ve svém zorném poli, zaostří a přiblíží jej. Všechny kamery tohoto setu jsou vybavené kompenzací protisvětla WDR.Mezi další výhody KGUARD Aurora patří rozlišení nahrávání 960H, který je lepší než tradiční rozlišení D1 a CIF. DVR(rekordér) také podporuje výstup HDMI, který zobrazuje ve standardu 1080p, a poskytuje tak vynikající Full HD výstup pro připojení k TV. Navíc je DVR vybaven 8 kanály pro připojení kamer, díky čemuž je možné systém rozšířit o další 4 kamery

DVR podporuje také možnost ukládání snímků na dodatečně instalovaný interní HDD s rozhraním SATA s kapacitou až 2TB, externí USB uložiště, nebo dokonce na cloud – DropBox. Díky tomu je možné sledovat nahrávky na všech propojených zařízeních zároveň. Nahrávání záznamu může být také spouštěno pomocí detekce pohybu.Kamery jsou navíc vybavené vodotěsným pouzdrem pro venkovní použití a nočním viděním pro získání kvalitních nočních záběrů do vzdálenosti až 30m.

Doporučená koncová cena setu KGUARD Aurora Series – AR821 je 14 990,- s DPH.(květen 2014)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share