Nové SSD disky od firmy TRANSCEND

Společnost TRANSCEND oznamuje uvedení nových modelů SSD na trh a to disků SATA III 6Gb/s M.2 N8S750 a mSATA MSA340. Vzhledem ke kompaktním rozměrům jsou tyto disky určeny zejména pro použití v mobilních zařízeních.Disky SSD M.2 N8S750 a mSATA MSA340 nabízí plnou podporu technologie DevSleep a Intel Smart Response (ISRT).

ssd_diskFirma TRANSCEND oznamuje uvedení nových modelů SSD na trh a to disků SATA III 6Gb/s M.2 N8S750 a mSATA MSA340. Vzhledem ke kompaktním rozměrům jsou tyto disky určeny zejména pro použití v mobilních zařízeních.

Disk M.2 SSD N8S750 SATA III 6Gb/s
M.2 N8S750 je vyroben z kvalitních čipů Flash MLC NAND, používá nejnovější verzi SATA III 6Gb/s a vyrovnávací paměť DDR3. Disk se vyznačuje maximální rychlostí 520MB/s při čtení a 330MB/s při zápisu dat. Díky malým rozměrům jej lze namontovat do malých a lehkých mobilních zařízení, které vyžadují SSD, jako třeba ultrabooky, notebooky, tablety, mobilní konzole a smartfony.

Disk mSATA SSD MSA340 SATA III 6Gb/s
MLC NAND Flash MSA340 používá nejnovější verzi SATA III 6Gb/s, nabízí rychlou vyrovnávací paměť DDR3 a přenos dat s maximální rychlostí 520MB/s při čtení a 280MB/s při zápisu.
Transcend mSATA SSD MSA340 je o 78% menší než standardní 2,5 palcové SSD disky, proto ho lze použit v zařízeních, jako jsou třeba tablety, smartfony, ultrabooky, čtečky e-knih, navigace, dekodéry, ruční skenery a mini PC.

Technologie DevSleep a ISRT
Disky SSD M.2 N8S750 a mSATA MSA340 nabízí plnou podporu technologie DevSleep a Intel Smart Response (ISRT). DevSleep umožňuje vypnutí napájení SATA rozhraní nevyužívaného disku a jeho zapnutí během 0,1s. Technologie Intel Smart Response nabízí dynamickou volbu nejčastěji používaných aplikací a automatické ukládání jejích dat na SSD disku, což zrychluje přístup k disku a zároveň zajišťuje vysokou kapacitu tradičního HDD.

Podpora pokročilých funkcí
Disky N8S750 a MSA340 jsou vybaveny pokročilými funkcemi TRIM a NCQ, vestavěným systémem korekce chyb ECC včetně možnosti inteligentní správy bloků a kontroly rovnoměrného opotřebení bloků. Oba modely nabízejí plnou podporu pro S.M.A.R.T. příkazy a jsou odolné proti nárazům.
Disky jsou dostupné v kapacitě: 32, 64 a 128 GB, a model MSA340 také v provedení 256GB.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share