Nová bezdrátová sluchátka Genius HS-930BT

Bezdrátová skládací sluchátka Genius HS-930BT jsou nově dostupnou novinkou na našem trhu. Genius HS-930BT jsou ideálním doplňkem pro všechny uživatele, kteří hodně cestují a rádi poslouchají hudbu.

Genius HS-930BTGenius HS-930BT zaujmou na první pohled svým designem, který je dostupný ve třech barevných provedeních černé, bílé a červené. Že jsou sluchátka ideálním společníkem na každodenní nošení a cestování, potvrzují jejich vlastnosti. Náušníky sluchátek, jsou sklopné, aby byla sluchátka skladná, zabírala málo místa při přenášení a vlezla se do ochranného obalu, který je součástí balení. I přes svoji skladnost jsou sluchátka dostatečně velká, aby zcela obejmula uši a jsou vybavena 40mm neodymovými měniči zaručujícími kvalitní poslech hudby.

Bezdrátový přenos je zajištěn pomocí technologie Bluetooth 4.0 díky kterému je snadné a rychlé spárování s mobilními telefony či tablety. Prostřednictvím bezdrátového přenosu a vestavěného mikrofonu, je zajištěna i možnosti přijmout telefonní hovor, a to pomocí tlačítka s logem Genius umístěném na mušli sluchátek. Kolem tohoto tlačítka jsou rovnoměrně rozmístěna další čtyři tlačítka pro regulaci hlasitosti a přepínání skladeb.

Integrovaná dobíjecí baterie s kapacitou 500 mAh vydrží až 15h poslechu, takže se uživatel nemusí obávat vyrazit na celý den. Sluchátka jsou vybavena audio vstupem pro 3,5mm Jack konektor pro snadné připojení ke všem zařízením jako jsou například mp3 přehrávače, které nenabízí možnost bezdrátového připojení.

Rozměry sluchátek Genius HS-930BT jsou 179 x 146.7 x 71.3 mm a jsou dodávána včetně cestovního obalu, nabíjecího USB kabelu a audio kabelu 3,5mm Jack. Doporučená koncová cena produktu Genius činí: 820,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share