Logitech – nová klávesnice zjednodušuje propojení vašeho PC s TV

Společnost Logitech ohlásila uvedení bezdrátové klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus, což je klávesnice určená pro použití v obývacích pokojích, s jejíž pomocí můžete pohodlně ovládat obrazovku vašeho počítače na televizoru.

Logitech_K400_Plus (31)Klávesnice K400 Plus má bezdrátový dosah až 10 metrů a integrovaný touchpad, takže vám umožňuje snadno streamovat filmy, televizní pořady, hudbu a jinou zábavu na počítači z pohodlí vaší pohovky.

„Obývací pokoj je místo, kam přicházíme odpočívat, bavit se a sdílet společnost přátel a rodiny,“ řekla Charlotte Johs, globální viceprezidentka divize počítačových periférií společnosti Logitech. „Díky bezdrátové klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus snadno propojíte svůj počítač s televizorem a můžete jednoduše vyhledávat, cokoli vás bude zajímat na Internetu.“

Nová klávesnice K400 Plus staví na úspěchu oblíbeného modelu Logitech Wireless Touch Keyboard K400, má integrovaný touchpad s citlivou odezvou a nastavitelným ovládáním kurzoru, díky němuž tvoří kompaktní kombinaci klávesnice a myši ve stylu „vše v jednom“. Tlačítka s klávesovými zkratkami vám umožňují snadný přístup k ovládání hlasitosti a navigaci v nabídkách a intuitivní tlačítka se šipkami vám pomohou rychle najít cestu k jakémukoli digitálnímu obsahu.

Neutrálně šedé provedení klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus ladí s designem moderních obývacích pokojů a díky štíhlé konstrukci je snadné ji kdekoli uložit, navíc má zaoblené boky pro větší pohodlí – je to dokonalá klávesnice pro každého. Předinstalované baterie mají výdrž až 18 měsíců, což zaručí nekonečné hodiny zábavy bez přerušování.

Cena a dostupnost
Očekává se, že bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus bude k dostání v červenci v České republice a na Slovensku za doporučenou maloobchodní cenu 1 239 Kč a celosvětově bude k dispozici v červenci. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com/K400Plus nebo na našem blogu.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share