Logi CREATE: první příslušenství speciálně navržené se společností Apple pro iPad Pro

Společnost Logitech  představila svá první příslušenství navržená ve spolupráci se společností Apple tak, aby dokonale doplnila estetiku a funkce nového tabletu iPad Pro: kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case with Smart Connector a ochranné pouzdro se stojánkem Logi CREATE Protective Case with Any-angle Stand. Kryt s klávesnicí Logi CREATE Keyboard Case je první klávesnicí od externího dodavatele na trhu, která využívá nové rozhraní společnosti Apple s názvem Smart Connector™, díky němuž již není nutné klávesnici zapínat, připojovat nebo dobíjet.

Logitech_Create_KB_Case31„Tablet iPad Pro spolu s operačním systémem iOS 9 otevírá nové způsoby, jak na tabletu tvořit, pracovat a hrát si,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „Právě to jsme brali v úvahu během naší úzké spolupráce s Applem, kdy jsme vyvíjeli kryt a klávesnici Logi CREATE s úmyslem možnosti iPadu Pro ještě více rozšířit. Výsledkem je funkční a současně krásný kryt a nejlepší klávesnice, jakou jsme pro iPad kdy vytvořili. Každý detail byl pečlivě zpracován – od kompatibility s rozhraním Apple Smart Connector, až po barvu a povrchovou úpravu klávesnice – aby dokonale ladil a doplňoval iPad Pro.“

Oba produkty s označením Logi CREATE nabízejí štíhlou a odlehčenou ochranu přední i zadní části iPadu Pro a pevně tkané špičkové tkaniny chrání před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím. Hlavní vlastnosti krytů jsou následující:

Kryt a podsvícená klávesnice Logi CREATE s rozhraním Smart Connector
Kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case je navržen exkluzivně pro spolupráci s novým rozhraním společnosti Apple Smart Connector pro zajištění bezproblémové komunikace mezi iPadem Pro a klávesnicí. Díky využití možností technologie Smart Connector se klávesnice Logi CREATE automaticky zapne a bezpečně spojí s iPadem Pro, jakmile bude uvedena do polohy pro psaní – není nutné ji párovat přes rozhraní Bluetooth®. A protože je klávesnice napájena z iPadu Pro, již nikdy nemusíte myslet na její dobíjení.
Podsvícená klávesnice Logi CREATE Backlit Keyboard Case je vytvořena pro větší produktivitu. Má intuitivně rozložené klávesy s plnou velikostí 19 mm a nastavitelné podsvícení, což vám pomůže plně využít větší pracovní prostor iPadu Pro a nové funkce systému iOS 9. Díky klávesovým zkratkám operačního systému iOS máte ovládání a možnosti vašich oblíbených aplikací na dosah konečků prstů – můžete aktivovat vyhledávání a ovládat multimédia, aniž byste museli sejmout ruce z klávesnice. Kryt umožňuje postavit iPad Pro ve dvou úhlech, takže můžete naplno vychutnat jeho velký a krásný displej, ať již budete odpovídat na něčí příspěvek, sledovat videa nebo budete používat Apple Pencil pro zápis poznámek. Doporučená maloobchodní cena krytu s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case je 4 090 Kč. V Evropě bude k dispozici s rozložením kláves pro UK, Německo, Švýcarsko, Itálii, Španělsko a společným pro všechny severské země.

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle
Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle se přizpůsobí jakékoli situaci, v níž se můžete octnout. Flexibilní stojánek krytu má skrytý pant, jenž pevně udrží váš iPad Pro v dokonalém pozorovacím úhlu v rozmezí 60 stupňů. Můžete svůj iPad Pro postavit vzpřímeně, když chcete pohodlně sledovat film, nebo téměř naplocho, pokud budete chtít používat Apple Pencil – na výběr máte úhly vhodné téměř pro každou činnost nebo pracovní prostředí. Kryt Logi CREATE chrání přední i zadní část vašeho iPadu Pro, aniž by jej činil rozměrnějším nebo těžším. Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 190 Kč.

Dostupnost
Kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case a ochranný kryt Logi CREATE se stojánkem Any-angle jsou k dispozici v několika barevných provedeních, včetně černého, rudého nebo modrého. Očekává se, že oba produkty budou k dostání v České republice v lednu 2016. Podrobnější informace můžete získat na adrese Logitech.com, na našem blogu nebo se s námi spojte na Facebooku.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share