HyperX – herní headset se skvělými vlastnostmi

HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, uvádí na trh herní náhlavní sady HyperX Cloud. Pro náhlavní sadu HyperX Cloud jsou charakteristické velmi pohodlné náušníky a větší reproduktory ve sluchátkách, aby hráči měli zaručeno co nejlepší pohodlí a vynikající zvuk i během dlouhých herních bitev.

hyperx-cloud-gaming-headset_i105275U náhlavní sady HyperX Cloud jsou použity náušníky z pěnového materiálu s tvarovou pamětí a měkký, kůží polstrovaný hlavový pásek s možností individuálně upravit jeho přítlak, což zajišťuje větší pohodlí a styl. Konstrukce používá uzavřená sluchátka zakrývající celé ucho, čímž pomáhá blokovat hluk okolí a hráč se může hlouběji ponořit do hry. Výměnné polštářky náušníků jsou z vlněného sametu (veluru) a umožňují hráčům slyšet dění v jejich okolí a současně nepřijdou o žádný dialog nebo výbuch a palbu s čistým a kvalitním zvukem, který jim zprostředkovávají velká sluchátka o průměru 53 milimetrů. Náhlavní sada HyperX Cloud má také oddělitelný mikrofon a pro vyšší odolnost je vyrobena z hliníku.

„Divize HyperX spolupracovala se švédským výrobcem QPAD, abychom společně vytvořili náhlavní sadu, která nabídne špičkový zvuk a pohodlí i při dlouhém hraní. Výsledkem je výborné spojení, protože společnost QPAD je v celé Evropě vyhlášena jako výrobce vysoce kvalitních herních periférií,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel divize HyperX. „Jsme přesvědčeni, že hráčům uběhnou celé hodiny, aniž by pocítili, že mají náhlavní sadu HyperX Cloud nasazenou.“

Náhlavní sada HyperX Cloud je kompatibilní s běžnými počítači a konzolemi PS4™, jakož i s chytrými telefony a tablety. Je oficiální náhlavní sadou v soutěžích Intel Extreme Masters, Alliance Gaming, CNB e-Sports Club, SK-Gaming a Team Liquid. Na náhlavní sadu HyperX Cloud se vztahuje dvouletá záruka a vyznačuje se legendární spolehlivostí značky HyperX. V České republice bude k dostání u prodejce Alza.cz za doporučenou maloobchodní cenu 2499 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com/hyperxcloud.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share