Heart of Gamers II Elite SE – elitní herní PC

Precizně vyladěná konstrukce do posledního šroubku, excelentní výkon, stabilita a naprosto bezkonkurenční spolehlivost, to jsou tyto stroje, určené pro ty nejnáročnější hráče. HEARTOFGAMERS II ELITE – Second Edition opět posouvají hranice digitální zábavy.

hal3000eliteHEARTOFGAMERS II ELITE – Second Edition od HAL3000 obsahují nejpokročilejší technologie, díky kterým se vyznačují excelentním poměrem výkonu a spotřeby a tím dosahují také vyšší stability a velmi tichého chodu i v nejnáročnějším nasazení.

V jádru tohoto stroje tepe síla 4,2GHz procesoru Intel Core i7-6700K Skylake, který je doplněn nekompromisní grafickou kartou nové generace NVIDIA GTX 1080 s 8GB pamětí GDDR5X. Díky tomu vám tento stroj ukáže cíl naší mise – dokonalost. Naprostá plynulost ve vysokém rozlišení s těmi nejnáročnějšími efekty tvoří naprosto ojedinělý herní zážitek. To je to, co požaduje nejnáročnější hráč a HEARTOFGAMERS II ELITE – Second Edition tento požadavek splní.

Možnost taktování procesoru pro ještě vyšší výkon, podpora až 7 současně zapojených monitorů, 16 GB vysokofrekvenční DDR4 paměti, 500GB SSD disk a rozsáhlý 2TB úložný prostor – to jsou parametry pro neomezený potenciál. Chcete hrát, tvořit obsah, streamovat, vše při špičkové kvalitě a v maximálním uživatelském komfortu? HEARTOFGAMERS II ELITE – Second Edition umožní vše, nekompromisně.

Být nejnáročnější znamená vyžadovat špičkové řešení ve všech oblastech a není přijatelná ztráta času. I proto je již tradicí, že na každou sestavu HEARTOFGAMERS je poskytována unikátní 5letá záruka s bezstarostným servisem HAL3000 s vyřízením reklamace do 7 dnů.

KONFIGURACE
Procesor: Intel Core i7-6700K 4,0GHz, 8MB
Operační systém: Microsoft Windows 10 Home
Základní deska: ASUS Z170 PRO GAMING
Grafická karta: ASUS ROG STRIX-GTX1080-8G-GAMING
Paměť: KINGSTON HyperX Savage Black 16 GB 3000MHz DDR4 (2x8GB)
Chladič CPU: SilentiumPC Fortis 3 HE1425
Skříň: NZXT Source 340
Zdroj: EVGA SuperNOVA 750 G2, 750W
Systémový disk: SAMSUNG SSD 850 EVO 500 GB
Datový pevný disk: WD RED 2 TB

Prodejni cena tohoto herního modelu byla stanovena na 60 990 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share