HAL3000 Ryzen 5 – tichá a výkonná sestava s procesorem AMD Ryzen 5

Výrobce HAL3000 uvedl na trh sestavu HAL3000 Ryzen 5, která je založena na procesorech AMD Ryzen™ a nabízí skvělé řešení pro hraní a streamování nejnovějších titulů ve Full HD rozlišení v nejvyšší kvalitě.

Počítač je také charakteristický svým originálním gamingovým vzhledem a důrazem na vysokou kvalitu komponent a tichý chod.

HAL3000 Ryzen 5 představuje výkonný model herního počítače s šestijádrovým procesor Ryzen™ 5 1600, který je nabitý nejmodernějšími technologiemi. AMD Ryzen™ 5 1600 pracuje na frekvenci až 3,6GHz a umožňuje zpracovat až dvanáct instrukčních vláken současněposkytuje tak vícejádrový výkon dříve dostupný pouze v sestavách kategorie workstation.V kombinaci s populární grafickou kartou MSI GTX 1060 nabídne dostatek výkonu pro hraní nejnovějších her na velmi vysoké až ultra detaily při vysokých a stabilních hladinách FPS a podporu virtuální reality.

Sestava je vynikající volbou jak pro hráče, tak i pro tvůrce obsahu s ohledem na poměr cena/výkon. HAL3000 Ryzen 5 tak je výborným a dostupným nástrojem pro produkci digitálního obsahu vysoké kvality v čele s profesionálním streamováním nejnovějších herních pecek či tvorbě videí pro rozvíjející se YouTube kanály.

Cena: Doporučená koncová cena sestav HAL3000 Ryzen 5je: 32 990,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share