HAL3000 GEJMR – herní počítač za slušné peníze

Jedině on-line hraní po síti přináší ty pravé a vzrušující zážitky. Díky HAL3000 Gejmr budete soupeře cupovat v reálném čase maximálně plynule a ve vysokém tempu.

hal3000gamerPočítačová sestava je navržena speciálně pro milovníky on-line her. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost epickým dobrodružstvím ve fantasy světě, budovatelským strategiím, MOBA bitvám a jiným masivním multiplayerovým kouskům. Nejnovější procesor Skylake Intel Core i3 v kombinaci s 8GB RAM zajistí vysoké obrátky a svižnou odezvu, abyste si pecky typu World of Warcraft, League of Legends nebo World of Tanks vychutnali plynule a na úrovni. Díky spolehlivému chodu budete získávat zkušenosti, nové schopnosti a odměny rychleji a s jistotou.

Sílu sestavě HAL3000 GEJMR dodávají nejenom vysoká frekvence procesoru 3.6 GHz a ultra rychlé paměti RAM, ale také technologie Hyper-Threating. Díky tomu fyzicky 2jádrový procesor dokáže pracovat jako virtuální 4jádro a napumpuje sestavu pro další porci náročné práce. Když už tedy ratolest pošlete na čerstvý vzduch nebo na vícedenní letní tábor, abyste si mohli HAL3000 také řádně vyzkoušet, máte k dispozici našlapané multimediální centrum pro sledování filmů, videí nebo efektivní pracovní multitasking. Díky zapojení až 3 monitorů v režimu rozšířené pracovní plochy na vás dýchne fantasy svět ze všech stran svou nezaměnitelnou atmosféru. A jako bonus pro každého sestava potěší také nízkou spotřebou energie.

KONFIGURACE:
Procesor Intel Core i3-6098P, 3,6GHz
Operační systém Windows 10 Home 64bit
Základní deska MSI H110M PRO-VD
Operační paměť TEAM 8GB DDR4 2133MHz
Grafická karta MSI N750Ti 2GD5/OCV1
Pevný disk Seagate Barracuda 1TB
Optická mechanika LG DVD±R/±RW/RAM, M-disc
Skříň AIO Virtuo TAB04 Champagne
Zdroj CHIEFTEC GPB-350S, 350W

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 13 999 Kč vč. DPH (červen 2016).

Print Friendly
Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share