HAL3000 EVGA – herní počítače velikosti mini-ITX

Výrobce HAL3000 ve spolupráci se společností EVGA představuje novou herní sestavu s ohromujícím výkonem a skvělým designem. Toto herní PC nenese jméno HAL3000 EVGA jen náhodou. EVGA spolu s největším českým výrobcem herních počítačů HAL3000 tímto uvádí na trh řadu novinek a debituje tak například i na poli PC skříní a zdrojů. Tato sestava splňuje požadavky na styl a eleganci vhodné pro moderní domácnosti, a to díky použité platformě formátu mini-ITX.

imgKvalitně vybavený stroj tak má rozměry blízké konzoli a přitom obsahuje stejné komponenty jako výkonné herní počítače klasické velikosti. HAL3000 EVGA se představuje v nové elegantní skříni EVGA Hadron Air a napájecím zdrojem 500W s certifikací 80+ Gold, který je navrhnut speciálně pro tuto skříň tak, aby bylo efektivně využito malého prostoru. Protože se jedná o opravdu kvalitně vybavené PC, je bočnice skříně průhledná a tak lze spatřit instalované součásti. Novinka, základní deska EVGA Z87 Stinger s čipovou sadou Intel Z87 je osazena 4jádrovým procesorem Intel Core i5-4670K s chladičem Coolermaster Hyper 103 a operační pamětí TEAM Xtreem Vulcan DDR3 2x 4 GB.

Plynulý chod nejnovějších her zajišťuje vynikající grafická karta EVGA GeForce GTX 770 SC ACX se 2GB grafické paměti GDDR5. Aby bylo dosaženo ideálního poměru mezi datovým prostorem a rychlostí, je sestava vybavena kombinací HDD a SSD, pro ukládání dat slouží pevný disk WD 1 TB a pro rychlé systémové operace SSD Samsung 840 Evo 120 GB. Součástí sestavy je elegantní štěrbinová slim mechanika EVGA DVD a rovněž předinstalovaný operační systém Windows 8.1.

Cenově je uvedená PC sestava nabízena v cenách od 10 000 Kč s DPH dle konfiguracea (říjen 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share