Genius PowerBank ECO-u622 se svítilnou

Novinkou na našem trhu od společnosti Genius je nová řada záložních baterií pro mobilní zařízení, Genius PowerBank ECO-u622. Konstrukce těchto záložních baterií je navrhnuta s ohledem na maximální mobilitu, skladnost a praktičnost.

ECO-u622 3Nove PowerBanky Genius ECO-u622 kombinují vysokou kapacitu 6000mAh s kompaktními skvěle padnoucí do ruky i do kapsy. Díky těmto vlastnostem jsou vhodné zejména na každodenní nošení a zálohu osobních mobilních zařízení. Od běžných jednoúčelových baterií se Genius ECO-u622 liší vestavěnou LED svítilnou, kterou uživatel ocení například při hledání klíčů, chalupách nebo třeba pod stanem.

PowerBanky jsou vybaveny čtveřicí led diod indikující stav akumulátoru, který se dobíjí přes micro USB kabel. Je možné je tedy dobíjet běžnou nabíječkou od mobilních zařízení vybavených tímto konektorem.

Rozměry PowerBanky jsou 93 x 45 x 22 mm. Doporučená koncová cena Genius PowerBank ECO-u622 činí 620,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share