Genius NS-6015 – bezdrátová myš se senzorem BlueEye na všechny povrchy

Společnost Genius uvedla na trh novou verzi bezdrátové myši Genius NS-6015 s upgradem na BlueEye sensor. Tento oblíbený model je vhodný pro každodenní použití v práci i doma a díky novému sensoru také na každém povrchu.

Genius NS-6015Myš Genius NS-6015, která přichází ve třech barevných provedeních, je vybavena novým BlueEye sensorem nabízející komfortní využití na nejrůznějších površích. BlueEye sensor si tak hravě poradí s obtížnými povrchy jako je například sklo, mramor, koberec nebo postel či pohovka. To z této myši dělá opravdu ideální doplněk při práci na cestách a uživatel se tak již nemusí spoléhat pouze na nepohodlný touchpad notebooku. Nový sensor sebou přináší také vyšší rozlišení, a to 1200dpi.

Do notebooku stačí připojit Pico přijímač pracující na frekvenci 2,4Ghz a myš je hned připravena k použití. Ten je možné díky svým rozměrům nechat zapojený v notebooku, nebo jej uschovat do vyhrazeného prostoru pod krytem baterie. Speciální uložení baterie umožňuje použití baterií typu AA, nebo AAA aniž by to vyžadovalo zásah uživatele. Ergonomie myši Genius NS-6015 je navržena symetricky tak, aby pohodlně padla do ruky pravákům i levákům.

Doporučená koncová cena produktu Genius NS-6015 činí: 320,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share