Genesis Lead 300 je sada kláves pro upgrade mechanických klávesnic

Šest barev a odolná technologie double-shot pro atraktivní a cenové dostupný upgrade mechanických klávesnic

Genesis, značka oblíbeného herního příslušenství a herních periferií, představuje novinku, sadu klávesnic Genesis Lead 300. Tento produkt umožňuje všem hráčům a dalším uživatelům mechanických klávesnic rychle a snadno upgradovat vzhled používaných klávesnic a přidat jim atraktivní i účelné barevné kombinace.

Genesis Lead 300 je sada odolných klávesnic vyrobených z plastu technologií double-shot v oblíbenému profilu OEM. Klávesy s vysokou odolností jsou vhodné pro klávesnice ANSI i ISO. Díky transparentnímu materiálu je zachováno i LED RGB podsvícení klávesnic. Jedna z klíčových funkcí tak není nijak omezena. Sada obsahuje také multimediální klávesy.

Klávesy Genesis Lead 300 jsou kompatibilní se standardními mechanickými spínači, proto budou kompatibilní s většinou oblíbených herních klávesnic. Sada obsahuje také nástroj pro rychlou a snadnou montáž. Sada Genesis Lead 300 je k dispozici v šesti různých barevných provedeních: fialové, tmavě modré, mátové, oranžové, růžové a šedé.

Sada náhradních kláves Genesis Lead 300 je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 210 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share