Genesis Krypton 555je herní myš v atraktivním designu se špičkovým optickým senzorema

Genesis představuje herní myšKrypton 555 s optickým senzorem Pixart PAW3333. Myš zaujme nejen atraktivním designem, ale celou řadou dalších funkcí

Základem herní myši Genesis Krypton 555 je špičkový optický senzor Pixart PAW3333. Kvalita a parametry tohoto senzoru uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Maximální rychlost sledování kurzoru 300 IPS a maximální zrychlením 35G zajistí neuvěřitelný výkon a plynulou odezvu v každé hře. K dispozici je tlačítko DPI pro šest úrovní, které umožňuje nastavit rychlost kurzoru podle požadovaných preferencí v rozsahu 200 až 800 DPI.

Atraktivní design myši je podpořen RGB podsvícením s efektem PRISMO. Dedikovaný software umožní nastavit podsvícení podle požadavků hráče a doplní atmosféru herní sestavy.  

Herní myš Genesis Krypton 555 je vybavena extrémně odolnými mechanickými spínači se životností 60 milionů kliknutí. Kvalita spínačů v kombinaci s odolným opleteným kabelem z padákové šňůry garantuje dlouhou životnost myši po mnoho let i při náročném a intenzivním hraní.

Myš má sedm programovatelných tlačítek. Na jedno kliknutí lze okamžitě přepnout funkce myši do předem nastavené požadované kombinace. Programovatelná tlačítka umožňují přiřadit oblíbené funkce a zkratky vybraným tlačítkům, nahrávat makra a získat nad protivníky mnoho výhod ve hře.

Dedikovaný software herní myši Genesis Krypton 555 umožní efektivní konfiguraci parametrů a bezpočet požadovaných nastavení k jednotlivým profilům. Změna citlivosti DPI, nastavení RGB podsvícení, vytváření a ukládání maker i konfigurace každého ze sedmi programovatelných tlačítekvede k vítezství v každé hře.

Atraktivní design herní myši Genesis Krypton 555 je navíc vysoce ergonomický. Namáhání zápěstí během hraní je minimalizováno i v případě velmi dlouhého hraní. Hmotnost myši je nízká, pouhých 70 g, a garantuje maximální ovládání i během velmi rychlých pohybů. Tvar myši bude vyhovovat zejména hráčům, kteří používají techniky úchopu „Palm and Claw“.

Vestavěná paměť myši udrží nastavení bez nutnosti jeho obnovy při každém zapnutí počítače. Genesis Krypton 555 si podrží nastavení i v případě, kdy je připojena k jinému počítači.

Herní myš Genesis Krypton 555 je dostupná ve dvou barevných provedeních (černá nebo bílá) prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 599 Kč.

Technické specifikace:

Typ připojení: Kabelové Plug&Play

Rozhraní: USB

Určeno pro: Gaming

Senzor:                Optický/Pixart PAW3333

Maximální rozlišení: 8000 DPI

Rozsah: 200 – 8000 DPI

Počet tlačítek: 7

Počet programovatelných tlačítek: 7     

Délka kabelu: 180 cm

Životnost spínačů: 60 milionů kliknutí

Zrychlení: 5G

Vzorkovací frekvence: 1 000 Hz

Maximální rychlost: 300 palců/s

Maximální zobrazovací frekvence: 8000 FPS

Paměť: Vestavěná

Nahrávání maker: Ano

Podsvícení: RGB

Předvolené režimy podsvícení: 11

Spínače: odolné Kailh

Použitý materiál: ABS

Kluzná plocha: PTFE

Připojení: USB 2.0

Podporované operační systémy: Windows 8, Windows 7, Windows 11, Windows 10, Linux, Android

Délka: 128 mm

Šířka: 68 mm

Výška: 42 mm

Hmotnost: 70 g #

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share