EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku produktů pro chytrou domácnost

EVOLVEO uvádí na trh dětskou chůvičku s otočnou kamerou s nočním přísvitemEVOLVEO NL4a s dosahem až 300 metrů. Mezi hlavní funkce patří: otočná kamera s naklápěním a vzdáleným otáčením o 360 stupňů, noční lampa, teplotní senzor okolí, oboustranná hlasová komunikace i přehrávání ukolébavek. Funkce VOX při registraci zvuku v okolí okamžitě aktivuje vzdálený,4,3palcový LCD monitor rodičovské jednotky.

Dětská chůvička EVOLVEO NL4disponuje otočnou kamerou, kterou lze vzdáleně naklápět do požadovaného úhlu a otáčet až o 360 stupňů. To umožňuje komplexní sledování dění v dětském pokoji. Uživatel tak má přehled o tom, co dítě dělá a zda je v bezpečí.Chůvička je vybavená noční barevnou lampou, kterou lze ovládat tlačítky přímo na kamerové jednotce. Lampička může měnit intenzitu a barvu světla. Lze ji zapnout pro lepší usínání, nebo použít jako tlumené světlo při nočním přebalování nebo krmení. Dále je chůvička vybavena teplotním senzorem, který sleduje teplotu v blízkém okolí. Pokud teplota překročí zadanou mez, aktivuje se automatické upozornění.Dětská chůvička EVOLVEO NL4dokáže automaticky rozpoznat pláč dítěte a ihned upozorní uživatele. Noční přísvit umožní sledovat dítě bez rušivých momentů. Funkce ukolébavek zpříjemní dítěti usínání.

Dětská chůvička EVOLVEO NL4má kompaktní provedení, je malá a lehká, snadno se přenáší.  Je možné ji umístit na stálo. Je vyrobena z kvalitních materiálů, takže je odolná.

Dostupnost a cena
Dětská chůvička EVOLVEO NL4je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 3 490 Kč včetně DPH.

Parametry

4,3″display LCD

VOX funkce:Probuzení displeje při zaznamenání hluku

IR přísvit 940nm (Neviditelné spektrum)

Vyměnitelný 2600mAh akumulátor18650 v rodičovské jednotce

Noční lampička

Přehrávání ukolébavek: 5 přednastavených, včetně zvuků deště

Monitorování teploty s možností výstrahy

Délka nabíjecího kabelu: 2m

Dosah až 300m (Otevřené prostranství. V budově v závislosti na konstrukci budovy!)

Oboustranná hlasová komunikace

Upozornění: Mimo dosah

Upozornění: Na nízký stav baterie

Vizuální indikace úrovně hluku

Digitální přenos

Video v rozlišení 480p

Výklopná anténa

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share