Esonic BR20 s funkcí pohotového nahrávání telefonních hovorů

Diktafon jihokorejské značky Esonic je vybaven Bluetooth modulem, který umožňuje bezdrátovou komunikaci se spárovaným telefonem. Díky tomu snadno nahrává probíhající telefonní hovor a to zcela diskrétně a nepozorovaně. Bluetooth diktafon Esonic BR20 začne nahrávat telefonní hovor ze spárovaného mobilního telefonu do dvou vteřin pouhým stisknutím jediného tlačítka.

Diktafon Esonic BR20 se vyznačuje vysokou kvalitou pořízeného zvukového záznamu, kapacita paměti je 4 GB, což je dostatečný prostor pro 140 hodin zvukového záznamu. Diktafon má spolu s pokročilými funkcemi nahrávání moderní atraktivní design doplněný o kovové prvky z kartáčovaného hliníku a vysokou kvalitu použitých materiálů.

„Škoda, že jsem si ten hovor nenahrál,“ říká Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a vysvětluje: „Tato věta již většině z nás prolétla hlavou bezprostředně po ukončení důležitého telefonního hovoru. S diktafonem Esonic BR20 je to přitom tak snadné. Pouhým stisknutím jediného tlačítka začne nahrávání telefonního hovoru. Vše bezdrátově a pohodlně. Výsledkem je zvuková nahrávka vysoké kvality s čistým zvukem. Funkci nahrávání telefonického hovoru oceníte při telefonátech s dodavateli, zákazníky, státními institucemi, při ´stalkingu´, jednoduše vždy, v případech, kdy na každém slově záleží.“

Esonic BR20 vedle nahrávání telefonického hovoru nabízí samozřejmě i běžné funkce diktafonu. Snadno se ovládá, práci se zařízením usnadňují LED diody, diktafon má i vestavěný reproduktor a díky zabudovanému akumulátoru dokáže nepřetržitě nahrávat zvuk po dobu až dvanácti hodin. V případě bezdrátového připojení Bluetooth je doba nahrávání pět hodin. Dosah diktafonu od připojeného chytrého telefonu je až deset metrů.

Video recenzi diktafonu Esonic BR20 najdete na:

Cena a dostupnost:
Diktafon Bluetooth Esonic BR20 je dodáván na český trh prostřednictvím internetového obchodu za 2 990 Kč včetně DPH.

Technická specifikace diktafonu Esonic BR20
Vestavěná paměť: 4 GB
Externí paměť: ne
Doba nahrávání: až 144 hodin
Modul Bluetooth: V3.0 + EDR
Dosah Bluetooth: až 10m
Automatická detekce zvuku: ne
Nahrávání z externích zařízení: ano
Časové nahrávání: ne
Mikrofon: vestavěný
Externí mikrofon: ne
Frekvence: 2.402 ~2.480 GHz
Formát záznamu: mp3
Napájení: vestavěné
Nabíjení: až 3 hodiny
Port USB
Síťový napáječ DC 5V / USB
Výdrž: nepřetržitě nahrávání až 12 hodin, nahrávání pomocí Bluetooth až 5 hodin
Rozhraní: USB 2.0 High Speed
Podporované systémy: Windows, Mac OS, Linux
Rozměry: 20 × 113 × 11,5 mm
Hmotnost: 20,5 g

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share