Dvouoké dalekohledy Rollei pro cestovatele a diváky

Společnost Rollei uvádí na náš trh novou řadu dalekohledů určených k cestování a do přírody Rollei NatureTravelera a také dalekohled pro milovníky divadelních a operních představení Rollei Opera Glasses.

Kompletní řada dalekohledů Rollei NatureTraveler se vyznačuje skvělou světelností objektivů a až 10násobným přiblížením. Dalekohledy Rollei jsou navržen tak aby zachytily potřebné množství světla i ve zhoršených podmínka a bylo možné pohodlně sledovat veškeré detaily okolní přírody i při zvýšené oblačnosti.

Dalekohled Rollei NatureTraveler 10×50 je vybaven objektivy o průměru 50mm a nabízí až 10násobné přiblížení a zorný úhel 6,6°. Propracovaná optika12ti čoček v 8 skupinách při zachování kompaktní konstrukcezaručuje skvělé pozorovací zážitky. To děla z tohoto modelu ideální nástroj na dlouhodobé pozorování, které navíc usnadní možnost uchycení na stativ či monopod. Umožňuje také dioptrickou kompenzaci -5 až +8 dioptrií.

Dalekohled Rollei NatureTraveler 8x40kombinuje 7° zorný úhel, 8nasobné přiblížení a 40mm objektivy s kompaktním tělem a velmi nízkou váhou. Je tak skvělým doplňkem na každou cestu, kdy se díky svým vlastnostem snadno vleze do každého zavazadla a nezatěžuje uživatele. Model Rollei NatureTraveler 8×40 pak disponuje dioptrickou kompenzací v rozmezí -4 až +8 dioptrie.

Třetím dalekohledem na cesty je Rollei NatureTraveler 10×25 je nejmenší a nejlehčí z této řady dalekohledů a je konstruován tak aby se vešel jak do zavazadla, tak i do kapsy bundy či kabátu. I přes své drobné rozměry však nabízí skvělou světelnost 25mm objektivů s 10násobným přiblížením a zorným úhlem 5,8°. Navíc je tento model odolný vůči vodě a to do 1,5m na dobu 3minut, což zaručuje, že se dalekohled nepoškodí například při nechtěném pádu do potoka nebo kaluže a uživatel se tak nemusí bát jej používat ani v dešti. Model Rollei NatureTraveler10x25umožňujedioptrickou kompenzací v rozmezí -4 až +4 dioptrie.

Rollei Opera Glasses 3x25je moderní divadelní dalekohled pro večerní výlety za kulturou. Tento elegantní dalekohled oceníte v každém větším sále, ať jde operu, činohru nebo koncert. S Rollei Opera Glasses 3×25 tak již nemusí uživatel přemýšlet jaký herec je právě na jevišti. S 3násobným zvětšením, zorným úhlem 6° a 25mm objektivy divákovi neunikne sebemenší detail vystoupení a díky velmi nízké váze 190g je jeho použití velmi pohodlné. Nízká váha a drobný rozměr z něj dělají nepostradatelný doplněk každé divadelní tašky či kabelky.

Ceny a Záruky:
Záruka na dalekohledy Rollei činí 24měs.
Doporučené ceny pro dalekohledy Rollei jsou:
Rollei NatureTraveler 10×50 – 1 690,- s DPH
Rollei NatureTraveler 8×40 – 1 490,- s DPH
Rollei NatureTraveler 10×25 – 1 690,- s DPH
Rollei Opera Glasses 3×25 – 890 ,- s DPH
Více informací:http://www.rollei.cz

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share