Dětský fotoaparát uGoFroggy: Opravdová dětská radost je k nezaplacení

uGoFroggy je multifunkční dětská hračka a zdroj nádherných okamžiků, nadšení a radosti. Pomáhá rozvíjet dětský talent, tvůrčí potenciál a dosud neobjevenou schopnost fotografovat. Fotoaparát uGo nabízí vše potřebné, včetně dětského úsměvu a radosti.

Fotoaparát s rozlišením 1,3 mpx zachytíostře všechny jedinečné okamžiky, kdykoli vaše dítě začne fotit. Váš úsměv při pohledu na šťastné dítě tam bude také.Naší ambicí je vybavit naše hračky nejlepší odpovídající technikou. uGoFroggy dokáže nahrávat video v rozlišení Full HD rychlostí 30 snímků za sekundu (filmy v kině jsou přehrávány rychlostí 24 snímků za sekundu). Chce se stát vaše dítě filmařem? Pojďme to zjistit!

Fotoaparát uGoFroggy podporuje microSD kartu s kapacitou až 32 GB, která umožní uložit velký objem dat. Dvoupalcový vysoce kvalitní LCD displej zobrazí v jasných barvách a dokonalé ostrostivšechny nádherné okamžiky, jedinečné scény a nezapomenutelné zážitky zachycené vaším potomkem.

uGoFroggy nabízí nepřeberné množství filtrů a rámečků. Není nutné skončit u pouhé fotografie nebo videa. Kreativita vašeho dítěte bude podpořena možnostmi z nabídky jedinečných barevných kombinací a prvků pro zpracování fotografií. Buďte na pozoru! Na vaší fotce se může objevit šaškovský nos nebo čarodějnický klobouk!Navíc jsou k dispozici dvě video hry, které kombinují zábavu a učení.

Samotný design fotoaparátuuGoFroggy vykouzlí úsměv na tváři dítěte a je příslibem zábavy a příležitostí k rozvoji dovedností. uGoFroggy vypadá atraktivně a potěší každého mladého fotografa nebo filmaře. Víme, že svůj talent mohu rozvíjet jak chlapci, tak dívky, proto přinášíme uGoFroggy ve dvou barevných provedeních – růžové a modré.

Dostupnost a cena
Dětský fotoaparát uGoFroggyje dostupnýve dvou barevných variantách (růžová nebo modrá) prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 980 Kč včetně DPH.

Specifikace:

Uhlopříčka LCD displeje: 2“

Podpora rozlišení: 1080i, 720p

Maximální rozlišení videa: 1920 ×1080 px

Počet baterií:4×AA (Alkaline)

Konektory: MicroSD, Micro USB

Barva: Modrá nebo růžová

Rozměry: 157×94×51 mm

Více na:https://ugo-europe.com/product/kid-camera-ugo-froggy-hd-blue

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share