Audictus vstupuje na český trh a představuje bezdrátová sluchátkaWinner

Bezdrátová sluchátka AudictusWinner byla vyladěna hudebními odborníky tak, aby poskytovala ten nejčistší zvuk a nejširší rozsah tónů a současně nabízela zajímavý produkt za atraktivní cenu. Budeš slyšet víc, než u obyčejných sluchátek.

Stoupej až na vrchol hudebního zážitku
Bezdrátová sluchátka AudictusWinner díky bezdrátovému připojení Bluetooth 4.2 a kvalitním dynamickým měničům s průměrem 40 mm umožňují přehrávat celý rozsah tónů s extrémní důkladností a přenášet mimořádně čistý a kvalitní zvuk bez nutnosti použití propojovacího kabelu. Měkké polstrování náušníků z paměťové pěny navíc účinně tlumí vnější rušivý hluk.

Plná svoboda
Bez ohledu na to, zda trénuješ v posilovně, nebo posloucháš hudbu v parku, sluchátka AudictusWinner poskytují bezdrátovou volnost až 10 hodin na jedno nabití baterie. Vybila se ti baterie, nebo preferuješ kabelové připojení? To není žádný problém! Sluchátka Winner s funkci 2v1 je možné používat přes Bluetooth připojení, nebo je připojit pomocí přibaleného kabelu typu jack.Díky kabelovému připojení lze tato sluchátka používat i se zařízením, které neumožňuje bezdrátové připojení Bluetooth.

Pohodlné v každých podmínkách
SluchátkaWinner nabízejí celou řadu vlastností, které tě budou hýčkat během každodenního používání. Sluchátka jsou vybavena mimořádně měkkým polstrováním náušníků a hlavového mostuz paměťové pěny, což je zárukou pohodlí i během několikahodinového používání.

Odolná konstrukce
Sluchátka Winnerse vyznačují odolnou konstrukcí, kterou zpevňuje kovové jádro hlavového mostu. Odnímatelný kabel je další praktickou vlastností, protože nejen šetří baterii, ale v případě poškození si ho jednoduše můžeš vyměnit za jiný. Navíc v balení nalezneš praktický cestovní textilní obal, který chrání sluchátka před poškozením.

Cena a dostupnost
Bezdrátová sluchátka AudictusWinner jsou dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 791 Kč včetně DPH.

Specifikace:
Komunikace: bezdrátová BT 4.2 + drátová
Audio systém: stereo
Velikost měničů: 40 mm
Citlivost sluchátek: 105 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
Impedance sluchátek: 32 Ohm
Mikrofon: Ano (integrovaný na kabelu)
Konektor: 1× 3,5 mm jack
Délka kabelu: 120 cm
Hmotnost: 218g
Ovládání hlasitosti: Ano (na mušli)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share